Opis inwestycji

W ramach inwestycji powstają dwa 6-kondygnacyjne budynki wielorodzinne o zróżnicowanych bryłach o łącznej ilości 59 mieszkań. Funkcjonalne układy mieszkań z balkonami, tarasami lub ogródkami, o zróżnicowanej powierzchni od ok. 40 m2 do ok.136 m2 spełnią oczekiwania wymagających klientów.

Budynek nr 1

W kameralnym budynku nr 1 zaprojektowano 22 mieszkania o powierzchni od 42m2 do 80m2. Do większości lokali przynależą po dwa balkony zorientowane na różne strony świata. Szczególną uwagę zwracają dwa mieszkania parterowe z przynależnymi 100m2 ogródkami jak również lokale z dużymi widokowymi tarasami na ostatnich kondygnacjach budynku.

Budynek nr 2

W budynku nr 2 z kolei zaprojektowano 37 mieszkań o większej rozpiętości metrażowej pomiędzy 40m2 a 137m2. Podobnie jak w pierwszym bloku do mieszkań przynależą duże balkony oraz tarasy widokowe.

Nietuzinkowym rozwiązaniem cieszą się szczególnie mniejsze ok 50m2 lokale z przynależnymi dużymi tarasami o powierzchni nawet do 45m2. Na ostatnich dwóch kondygnacjach przewidziano piękne widokowe ponad 100m apartamenty, do których przynależą po 3 balkony zorientowane na minimum dwie strony świata.

Przykładowe rzuty pięter

Budynek 1
Piętro 5

Budynek 2
Piętro 5

Hale garażowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców okolicznych zabudowań a przede wszystkim zapotrzebowaniu na większą liczbę miejsc parkingowych zaprojektowano jedno i dwupoziomowe garaże wielostanowiskowe z wydzielonymi miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. W halach garażowych dostępne są również miejsca dla jednośladów. Dodatkowo oferujemy mieszkańcom możliwość podłączenia ładowarek do samochodów elektrycznych. By ułatwić poruszanie się po podziemnych pomieszczeniach w bloku nr 2 zaprojektowano dwa osobne wjazdy do garażu na poziomie -1 jak i -2. Oferta Inwestora zawiera łącznie aż 73 miejsca postojowe ( B.1- 29 mp; B.2)-44 mp) oraz 43 komórki lokatorskie ( B.1- 13 KL, B.2- 30 KL).

Planowany termin realizacji : I kwartał 2024 r.

Przedstawiane wizualizacje i rzuty służą jedynie do celów prezentacyjnych, nie stanowiąc tym samym oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego, mają charakter stricte poglądowy i nie są wiążące dla stron! Szczegóły prezentowanej oferty mogą ulec modyfikacji podczas realizacji inwestycji. Powierzchnia poszczególnych lokali podana została szacunkowo. Dokładny obmiar dokonany zostanie przy odbiorze mieszkania.